<< Firma Profili >>

 

 

 

SONUSALI REİS OTO KURTARMA ;Taşova'da Oto kurtarma ve oto çekici hizmetleri alanında 7/24 profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Öncelikle ;Kesinlikle yolda kalmanızı ve oto kurtacıya ihtiyacınız olmasını istemeyiz. Fakat; oto çekiciye ihtiyacınız olduğunda, firmamız yanınızda olacaktır.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Firmamız; Erbaa Taşova arası, Taşova Amasya arası ve Taşova Ladik arasındaki karayolunda herhangi bir şekilde oto çekiciye ihtiyacınız olduğunda, biz hizmete hazırız. En fazla 20 dakika içinde yanınıza ulaşacağımından emin olabilirsiniz.

Hizmet Halkamızın İçinde ;

Arızalı araç taşıma, kazalı araç taşıma, şehirlerarası araç taşıma, forklift taşıma ile diğer oto kurtarma ve çekici hizmetleri yer almaktadır. Arızalı veya kazalı araç sahibi aracını nereye taşımamızı isterse, o noktaya taşıyoruz. Araçta bulunan şoför ve diğer fertleride otele bırakıyoruz.

Arkamızda; Bize Teşekkür Eden Mutlu İnsanlar Bırakıyoruz...

Taşova oto kurtarıcı, oto çekici, oto kurtarma, erbaa oto kurtarıcı, oto çekici, oto kurtarma, amasya oto kurtarıcı, oto çekici, oto kurtarma, ladik oto kurtarıcı, oto çekici, oto kurtarma, taşova oto kurtarma, araç çekici, yol yardım, oto araç taşıma, erbaa oto kurtarma, araç çekici, yol yardım, oto araç taşıma, amasya oto kurtarma, araç çekici, yol yardım


HEMEN ARA